هنوز می توانیم فریب بخوریم

يكشنبه 10 فوريه 2008


چند شب پیش شبکه سوم تلویزیون جمهوری اسلامی تبلیغ می کرد که ساعت 22 و 15دقیقه دادگاه خسرو گلسرخی را پخش خواهد کرد . چند دقیقه مانده به زمان پخش ، مرتب اس . ام اس (sms ) می گرفتم که دادگاه گلسرخی را در شبکه سوم ببینید . تعدادی هم تلفن کردند .

یکی از دوستان که چند سالی بود از او خبری نداشتم هم در لحظه شروع دادگاه تماس گرفت و گفت شبکه3 را ببین . دو سه دقیقه برش خورده از دادگاه که نشان داده شد ، یکهو رحیم پور ازغدی ، از تئوریسن های محافظه کاران جمهوری اسلامی ، در صفحه تلویزیون ظاهر شد . اول فکر کردم اشتباهی روی داده است . اما معلوم بود که آن دو سه دقیقه دادگاه بهانه ای شده برای بیان و نشان دادن حرف های این آقا که از قضا همیشه هم در تلویزیون حضور دارد . پس از او یکی دو نفر دیگر هم شروع کردند به بیان خاطراتشان از روزهای انقلاب اسلامی . هر چه به صفحه تلویزیون زل زدم خبری از ادامه دادگاه گلسرخی نشد .

نگاه به ساعت که کردم دیدم یک ونیم ساعت تمام ، پشت سر هم به این برنامه و حرف های بی محتوا گوش داده ام و چشمانم را خسته کرده ام . با خودم گفتم به نظر می رسد هنور استعداد فریب خوردن را دارم . با این اوضاع به راحتی می توان پیش بینی کرد که خیلی ها را در 24 اسفند امسال می توان به پای صندوق های رای کشاند .

6 پيامهاى سخنگاه

 • البته این مزخرفات بازجو رحیم پور ازغدی را سال گذشته نیز به بهانه گلسرخی پخش کرده بودند...

  البته جالب است که امسال، همزمان با این دروغ پراکنی رسانه ای، دانشجویان چپگرایی در زندان هستند که همچون گلسرخی تنها می خواهند از حقوق مردم دفاع کنند...

  پاسخ به اين پيام

 • کاملا درست است ، وای بر ما . . .

  پاسخ به اين پيام

 • هنوز می توانیم فریب بخوریم 11 فوريه 2008 10:07, بوسيله ى farji

  واقعا برای سرنوشت تمامی نسلها بویژه نسل جوان متاسفم . ما باید رسانه های جمهوری اسلامی را تا حالا شناخته باشیم که در چه راهی قدم برمی دارند و چیزی را نمایش نمی دهند مگر به نفع خودشان باشد .

  در سايت ببينيد : هنوز می توانیم فریب بخوریم

  پاسخ به اين پيام

 • هنوز می توانیم فریب بخوریم 12 فوريه 2008 20:52, بوسيله ى زیتون

  این‌ها برای تبلیغ خودشان از همه راه‌ها استفاده می‌کنند. حتی راه‌هایی که سال‌ها علیه‌ش حرف می‌زدند.

  در سايت ببينيد : http://z8un.com

  پاسخ به اين پيام

 • هنوز می توانیم فریب بخوریم 16 فوريه 2008 15:17, بوسيله ى ن.ن

  دادگاه گل سرخی فقط یه عامل برای تبلیغ اون برنامه بود! این یه روش کارامد برای صداوسیمایت که مردم رو به دیدن یه برنامه مجبور کنه!

  پاسخ به اين پيام

 • هنوز می توانیم فریب بخوریم 19 فوريه 2008 15:34, بوسيله ى ن.ن

  سلام با قسمت های اول موافقم و از جزیرةتک افتاده و پرتی که در گوشه ای از دنیا برایمان ساخته اند بیزار. گرچه امواج مغناطیسی و ارتباطات شبکه ای ما را از بی خبری نجات می دهد و دست آنها را رو می کند. اما چرا فکر می کنید نباید رأی داد؟ که تصمیم گیری های بعدی همه با سلایق کج تندروها انجام شود و یکی پس از دیگری فجایع وحشتناک بیشتر اتفاق افتد؟ صحبت از 6 ساله شدن ریاست جمهوری است. اگر احمدی نژاد بماند و مجلس هم این قانون را تصویب می کند می دانیم یعنی چه؟! اگر هزار و یک جنایت که در سر دارند بدون حضور اصلاح طلبان و با خیال راحت تصویب کنند می دانیم یعنی چه؟ چرا نباید رأی بدهیم؟ حتی به آن اندک تعدادی که از اصلاح طلبان مانده هم برای غیر یکدست شدن فضای مجلس نیاز است، نه؟ ن.ن

  پاسخ به اين پيام


اعلان پس از تأئيد

سخنگاه  : پيامهاى شما پس از تأئيد گردانند گان سايت نمايان خواهند شد

يك پيام ، يك تفسير ؟
 • (براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه جاى خط ها را خالى بگذاريد)

(اختيارى) كى هستيد؟
بنا به توافقنامه Creative Commons برخی از حقوق برای بهمن احمدی امویی محفوظ است.
نقل قول غیرتجاری و با ذکر منبع و اطلاع نویسنده، آزاد است.