هنوز می توانیم فریب بخوریم

يكشنبه 10 فوريه 2008


چند شب پیش شبکه سوم تلویزیون جمهوری اسلامی تبلیغ می کرد که ساعت 22 و 15دقیقه دادگاه خسرو گلسرخی را پخش خواهد کرد . چند دقیقه مانده به زمان پخش ، مرتب اس . ام اس (sms ) می گرفتم که دادگاه گلسرخی را در شبکه سوم ببینید . تعدادی هم تلفن کردند .

یکی از دوستان که چند سالی بود از او خبری نداشتم هم در لحظه شروع دادگاه تماس گرفت و گفت شبکه3 را ببین . دو سه دقیقه برش خورده از دادگاه که نشان داده شد ، یکهو رحیم پور ازغدی ، از تئوریسن های محافظه کاران جمهوری اسلامی ، در صفحه تلویزیون ظاهر شد . اول فکر کردم اشتباهی روی داده است . اما معلوم بود که آن دو سه دقیقه دادگاه بهانه ای شده برای بیان و نشان دادن حرف های این آقا که از قضا همیشه هم در تلویزیون حضور دارد . پس از او یکی دو نفر دیگر هم شروع کردند به بیان خاطراتشان از روزهای انقلاب اسلامی . هر چه به صفحه تلویزیون زل زدم خبری از ادامه دادگاه گلسرخی نشد .

نگاه به ساعت که کردم دیدم یک ونیم ساعت تمام ، پشت سر هم به این برنامه و حرف های بی محتوا گوش داده ام و چشمانم را خسته کرده ام . با خودم گفتم به نظر می رسد هنور استعداد فریب خوردن را دارم . با این اوضاع به راحتی می توان پیش بینی کرد که خیلی ها را در 24 اسفند امسال می توان به پای صندوق های رای کشاند .

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.
بنا به توافقنامه Creative Commons برخی از حقوق برای بهمن احمدی امویی محفوظ است.
نقل قول غیرتجاری و با ذکر منبع و اطلاع نویسنده، آزاد است.